• Dotace 2014-2020 z EU jako příležitost?

  • Nevíte jak s dotacemi začít?

  • Rozhodně, půjdeme do toho s Vámi!

  • Kontaktujte nás, jsme tu pro Vás!

Jsme partnerem pro Vaše dotační projektyVítám Vás na našich webových stránkách,

Hledáte partnera, který Vás provede trnitou cestou dotací a dovede Vás až k požadovanému cíli? Potřebujete konzultovat Vaše myšlenky a zkonfrontovat je s tvrdou realitou dotačních podmínek? Obáváte se zadat veřejnou zakázku, neboť si nejste jistí, co všechno si můžete dovolit? Už Vás nebaví, že Váš technický dozor hájí zájmy zhotovitele? Nejste si jistí, zda musíte zajistit na vaší stavbě výkon koordinátora BOZP na staveništi?

Pak jste zde správně a jsem rád, že Vám mohu nabídnout naše služby. Společnost TIZZI nabízí komplexní služby spojené se získáním dotace z EU a národních zdrojů. Jsem toho názoru, že připravit kvalitní projekt a zpracovat žádost o podporu je jen polovina úspěchu. Ve chvíli, kdy se dozvíte, že Vaše žádost byla akceptována, resp. že jste obdrželi Rozhodnutí o poskytnutí dotace, Vás čeká mnoho povinností (výběrová řízení, agenda změn a žádostí o platbu, monitorování projektu atd.). Proto kladu důraz na to, aby naše práce byla odvedena na 100% a aby náš klient dostal všechny důležité informace pro svá rozhodování.

Zorientovat se v dnešní nabídce dotací a zvládnout komplexně všechny činnosti dotačního cyklu je velmi náročné. Nechte tyto starosti na nás profesionálech a budete mít klidnější spánek.

Jsme partnerem pro Vaše dotační projekty.
Josef Křeháček - jednatel